Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Lis 15, 2017

Pierwsze warsztaty w ramach projektu „UTW dla społeczności”

Pierwsze warsztaty w ramach projektu „UTW dla społeczności”

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce rozpoczął współpracę z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych ę w ramach projektu „UTW dla społeczności”. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zielonce został bowiem przyjęty do V edycji projektu. Znaleźliśmy się w gronie dziesięciu uniwersytetów z całej Polski, które będą przechodzić szkolenia i wspólnie wypracowywać i realizować pomysły na działania społeczne.

W poniedziałek odbyły się warsztaty z Latającymi Animatorami Kultury z Towarzystwa ę. Brali w nich udział słuchacze UTW najbardziej zaangażowani w ideę rozwijania wolontariatu i działania na rzecz integracji społecznej. Pierwsze spotkanie to okazja lepszego poznania się, rozmowy o naszych wyobrażeniach na temat działań społecznych, ale też początek odkrywania drzemiących w nas potencjałów. Serdecznie dziękujemy prowadzącym: Dorocie Ogrodzkiej i Marcinowi Góreckiemu.

Jeszcze w listopadzie trójka reprezentantów UTW z Zielonki weźmie udział w trzydniowych szkoleniach wyjazdowych, podczas których spotkają reprezentacje wszystkich uniwersytetów biorących udział w tegorocznej edycji projektu.

1-IMG_1786 1-IMG_1787 1-IMG_1789 1-IMG_1790 1-IMG_1792 1-IMG_1795-001