Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Cze 21, 2018

Lato w mieście – kontakt

Lato w mieście – kontakt

Rodziców dzieci biorących udział w Akcji Lato w mieście informujemy że w czasie trwania Akcji w ważnych sprawach związanych z udziałem dziecka można kontaktować się z kierownikiem akcji:

W DNIACH 25.06-13.07

Pani Elżbieta Kucińska tel. 530097498

W DNIACH 16.07-03.08

Pani Katarzyna Wesołowicz tel. 600870691

W DNIACH 06.08-10.08

Pani Elżbieta Kucińska tel. 530097498.