Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sty 3, 2019

Pierwsze zajęcia z tańca towarzyskiego

Pierwsze zajęcia z tańca towarzyskiego

Zapraszamy dzieci na zajęcia z tańca w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce. Taniec daje odskocznię, zapełnia wolny czas, umożliwia też dzieciom przynależność do bezpiecznej grupy, w której buduje się prawidłowy system wartości – ważne są bowiem takie zalety jak: pracowitość, elegancja i takt w kontaktach z drugim  człowiekiem.

Instruktor: ADRIAN STĘPIEŃ – były zawodnik Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Finalista Mistrzostw Polski PZTS w tańcach standardowych w kategorii do lat 20. Absolwent Wyższej Szkoły trenerów Sportu w Warszawie. Posiada dyplom instruktora tańca a także dyplom trenera klasy II w tańcu sportowym z kwalifikacjami pedagogicznymi. Od wielu lat współpracuje z dziećmi zarażając je swoją pasją jaką jest taniec.

Taniec jest nie tylko przyjemnością, ale także znakomitym sposobem na rozciągnięcie mięśni, idealnym ćwiczeniem modelującym ciało, wyzwalającym wiarę w siebie.

W programie nauka tańca towarzyskiego:

  • tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, pasodoble, jive)
  • tańca standardowe (walc agnielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep)

a także elementy disco, tańca użytkowego i autorskie choreografie.

Zajęcia prowadzone są zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Tanecznej (WDC).

Dobra zabawa, miła atmosfera podczas treningów, uśmiech dzieci i aktywne uczestnictwo w zajęciach to rzeczy o których pamiętamy.

Pierwsze zajęcia : 08.01.2019 o 16:00. Zapisy: 22 771 90 70.

Koszt zajęć: 60 zł za miesiąc (przy 4 spotkaniach w miesiącu).

Edit this page