Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Kalendarz

Wrz
30
śr
Dzień Otwarty UTW
Wrz 30@11:00 – 12:00

Po półrocznej przerwie wznawiamy zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Do odwołania program będzie realizowany wyłącznie w warunkach stacjonarnych, aby nie narażać uczestników na dodatkowe zagrożenia. Tradycyjnie w ostatnią środę września odbędzie się Dzień Otwarty, na który zapraszamy zarówno stałych słuchaczy, jak i osoby ciekawe programu i rozważające wstąpienie w szeregi Uniwersytetu.

Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym, z zachowaniem dystansu pomiędzy uczestnikami. 

Środa, 30 września 2020, godzina 11:00.

Paź
3
sob
Koncert: Grażyna Łobaszewska
Paź 3@18:00 – 19:30

W sobotę 3 października w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce wystąpi Grażyna Łobaszewska. Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy koncert.

Publiczność będzie miała okazję wysłuchać przebojów Grażyny Łobaszewskiej w aranżacjach stworzonych przez muzyków z grupy AJAGORE. 

Ten koncert to przegląd największych dokonań artystycznych Grażyny Łobaszewskiej, z jej ponadczasowymi przebojami takimi jak „Brzydcy”, czy „Czas nas uczy pogody”, ale także wypełniony kompozycjami z ostatnich płyt. Artystka od lat czaruje publiczność głosem i repertuarem, piosenkami napisanymi specjalnie dla niej, ale także własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Wykonuje różnorodny repertuar – od piosenki estradowej i poezji śpiewanej, po muzykę pop, rock, bluesa i jazz. Bywa nazywana polską Arethą Franklin.

Jeśli szukasz w muzyce prawdy, piękna, kunsztu, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 3 października w Zielonce znajdziesz się we właściwym miejscu.

Grażynie  towarzyszyć będzie grupa Ajagore w składzie:

Sławomir Kornas – bas, śpiew

Maciej Kortas – gitary

Michał Szczeblewski – perkusja

Sobota, 3 października 2020, godz. 18:00.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie OKiS oraz przed koncertem.

Skip to content