Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Zajęcia aktorskie dla dzieci starszych

prowadzenie: Magdalena Jaworska

termin: wtorek

godz. 17:30-19:00

wiek: 11-15 lat

cena: 120 zł / za 4 spotkania w miesiącu

o zajęciach: Zajęcia oparte są na ćwiczeniach aktorskich i pracy nad występami. Jeśli jesteś ciekawy/ciekawa świata – tego zewnętrznego wokół i tego wewnętrznego, który w sobie nosisz i jeśli chcesz wyrażać myśli w twórczy sposób, a także tworzyć współpracując w grupie – przyjdź i spróbuj – może to zajęcia dla Ciebie?

korzyści: celem zajęć jest pokonywanie w łagodny sposób wstydu i nieśmiałości, rozbudzanie kreatywnego myślenia, uczenie się mądrego obserwowania rzeczywistości, zauważania piękna, uświadamiania sobie emocji i uczenia się przedstawiania ich w twórczy sposób.

efekt: pierwszy występ, na który zaprosimy publiczność, m. in. rodziców, odbędzie się już w grudniu!

instruktorka: profesjonalna aktorka. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie na wydziale aktorstwo dramatyczne. Pracowała w teatrach w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Zielonej Górze, Kaliszu i Wałbrzychu. Zagrała główną rolę w Teatrze TV w reżyserii Leszka Dawida pt. „Komety”. Współpracowała z takimi reżyserami filmowymi jak Juliusz Machulski czy Wojciech Smarzowski. Od pięciu lat jest również pedagogiem. Lubi uczyć i poznawać młodzież – ich świat.

 

Skip to content