Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Gitara

prowadzenie: Tomasz Król

termin: poniedziałek / środa / piątek

godz. umawiane indywidualnie

wiek: od 6 lat

cena: 60 zł za 1 lekcję 45 min.

cena: 45 zł za 1 lekcję 30 min.

 

o zajęciach: nauka gry na gitarze, lekcje indywidualne. W trakcie zajęć dzieci uczą się podstawowych zasad muzyki: grania z nut i akompaniowania do piosenek.

korzyści: rozwój uzdolnień, przygotowanie do ewentualnego kształcenia w szkołach muzycznych, ćwiczenie umysłu, jaki daje nauka gry na instrumencie.

efekt: po zakończeniu każdego semestru nauki chętni uczniowie biorą udział w organizowanej przez Ośrodek Kultury i Sportu Audycji muzycznej – koncercie podsumowującym roczne osiągnięcia naszych młodych talentów.

instruktor:  gitarzysta i kompozytor. Ukończył Szkołę Muzyczną I i II-go stopnia w Ciechanowie w klasie akordeonu i pianina. Studiował organistykę na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na wydziale ekonomii. Jako gitarzysta, początkowo samouk, związany był z wieloma zespołami rockowymi w rodzinnym mieście. Uczestnik wielu warsztatów gitarowych, podczas których rozwijał umiejętności w zakresie improwizacji jazzowej, skal, na bazie standardów jazzowych ugruntował wiedzę w dziedzinie zaawansowanej harmonii. Uczeń Krzysztofa Fetrasia, z którym również zagrał wiele koncertów w zespołach takich jak: Guitar Orkiestra, Guitork Folk, Stadium Decade, Krzysztof Fetras Project, Krzysztof Fetras & Tomasz Król, Krzysztof Fetras Quartet.
Gra na wszystkich typach gitar, preferuje czysty elektryczny sound przesterowanej gitary z silnymi wpływami zarówno jazzu jak i rocka. Muzyk poszukujący o bardzo silnym poczuciu melodyki. Jest uzdolnionym multiinstrumentalistą grającym na wielu instrumentach, w tym na fortepianie i perkusji.  Producent muzyczny i co-leader płyt „Different guitar” (2012), „Odpust” (2015).

Skip to content