Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

O Uniwersytecie

s1

Uniwersytet Trzeciego Wieku to program dla osób, które zakończyły działalność zawodową, ale nie zamierzają rezygnować z aktywności. W wolnym czasie, gdy nie wiążą obowiązki rodzinne i zawodowe, można bowiem rozwijać zainteresowania, pogłębiać wiedzę, uczestniczyć w życiu kulturalnym i spędzać czas w ciekawy sposób. Uniwersytet stwarza okazję do aktywności, która daje przyjemność i satysfakcję.

utw

W Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce UTW działa od października 2004 r. Słuchaczem naszego Uniwersytetu może być każda osoba, która jest zainteresowana pogłębianiem swojej wiedzy, uczestnictwem w ciekawych wykładach oraz wydarzeniach kulturalnych.

W UTW nie ma stresujących kolokwiów, zaliczeń i egzaminów. Uczestnictwo może więc być samą przyjemnością. A możliwość nawiązana przy okazji nowych relacji z ludźmi w podobnym wieku i sytuacji życiowej jest cenna.

Przyjęcie na siebie obowiązku słuchacza Uniwersytetu Trzeciego Wieku to jednak pozytywna mobilizacja do systematyczności, organizacji czasu wolnego i pokonywania bezczynności.

Wśród naszych słuchaczy są osoby 50+, 60+, 70+, 80+, a nawet 90+. Ale drzwi otwarte są dla wszystkich, którzy dysponują czasem w godzinach przedpołudniowych. Dotyczy to szczególnie śród, kiedy to tradycyjnie już odbywają się wykłady. Zachęcamy do przyjścia na wykład i zapoznania się z programem. 

Semestralna opłata członkowska wynosi 110 zł.

 

 

Skip to content