Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Akordeon

prowadzenie: Michał Kałuża

termin: poniedziałek / środa

godz.: umawiane indywidualnie

wiek: od 6 lat

cena: 60 zł za 1 lekcję 45 min.

cena: 45 zł za 1 lekcję 30 min.

 

o zajęciach: nauka gry na akordeonie, lekcje indywidualne. W trakcie zajęć dzieci uczą się podstawowych zasad muzyki: grania z nut, akompaniowania do piosenek, poznają utwory na akordeon.

korzyści: rozwój uzdolnień i wkroczenie we wspaniały świat muzyki, przygotowanie do ewentualnego kształcenia w szkołach muzycznych, poznawanie utworów akordeonowej muzyki klasycznej oraz rozrywkowej, wykonywanie utowrów, ćwiczenie umysłu, jaki daje nauka gry na instrumencie.

efekt: po zakończeniu każdego semestru nauki chętni uczniowie biorą udział w organizowanej przez Ośrodek Kultury i Sportu Audycji muzycznej – koncercie podsumowującym roczne osiągnięcia naszych młodych talentów.

Instruktorzy: student Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku instrumentalistyka i specjalności gra na akordeonie. Poziom wykształcenia: licencjat. Uczestnik kursu mistrzowskiego interpretacji klasycznej muzyki akordeonowej z Jurijem Szyszkinem oraz innych kursów i warsztatów o tej tematyce. Prowadzi działalność naukową i koncertową w Kole akordeonistów UMFC.

Skip to content