Zajęcia

Podstawy baletu, choreografia (4-6 lat)

  • Taniec
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Dzieci
Zapisz się na zajęcia

prowadzenie: Iryna Kurpiianova


termin: poniedziałek

wiek: 4-6 lat
godz. 16:30-17:15

lokalizacja: ul. Łukasińskiego 1/3


cena: 130 zł / miesiąc (więcej informacji w cenniku zajęć stałych - zobacz poniżej)

UWAGA: Aby uzyskać zniżkę na Kartę Dużej Rodziny należy uiścić opłatę w kasie OKiS

O zajęciach

Podczas lekcji będziemy pracować nad podstawowymi ćwiczeniami z tańca klasycznego przy drążku, na środku oraz po przekątnej, a także nad choreografią. Są to zajęcia ogólnorozwojowe, uczące prawidłowej postawy, utanecznienia.

Efekt

Ważnym elementem spotkań tanecznych są występy na scenie podsumowujące kolejne semestry wspólnych ćwiczeń, a także możliwość udziału w przedstawieniach organizowanych przez Instruktorkę.

Instruktorka

Choreografka, tancerka, organizatorka warsztatów artystycznych. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie, specjalność Choreografia i Teoria Tańca (Magister Sztuki) oraz Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu im. I. Franki (filolog, wykładowca).
Prowadzi taniec jazzowy, współczesny i klasyczny. Zaczęła tańczyć w wieku 7 lat, najpierw w zespole tańca ludowego „Bereznianka”, potem jako solistka zespołu Tańca Klasycznego i Współczesnego "Isadora", a także w zespole modern-baletu "Życie", który współpracował ze znakomitymi wokalistami. Wielokrotnie występowała na scenie tanecznej Opery Narodowej. Pracowała w roli asystentki prezydenta Ukraińskiej Federacji Tańca. W 2019 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie została wystawiona jej praca dyplomowa – spektakl „Zima w Ogniu”. Latem 2020 realizowała projekt #ZostańmyWFormie# w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.
Przygotowuje dzieci i młodzież do turniejów, festiwali, koncertów.