Zajęcia

Gra na bębnach. Zajęcia indywidualne

  • Muzyka
  • Lokalizacja: Literacka
  • Grupa wiekowa: Dzieci
Zapisz się na zajęcia

prowadzenie: Mateusz Zawadzki


termin: wtorki (uwaga: zajęcia zaczynają się w październiku)

godz.: 15:00-20:00, ustalane indywidualnie
wiek: od 7 lat

lokalizacja: ul. Literacka 20

 

cena: 70 zł za 1 lekcję 45 min.
cena: 55 zł za 1 lekcję 30 min.

Zapisy bezpośrednio u Instruktora. Tel.: 600592906

O zajęciach

Przenosimy korzenne rytmy i brzmienia z krajów Afryki do naszego świata. Jeżeli chcesz poznać tajniki gry na bębnach to zapraszam Cię bardzo serdecznie na zajęcia.
Lekcje przeznaczone dla wszystkich niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

Wspólna gra na bębnach pozwoli uczestnikom stać się istotną częścią zespołu i komunikować się za pomocą rytmu. Nasze warsztaty integrują i pozwalają przekroczyć własne granice. Każdy z uczestników otrzyma oryginalny, afrykański bęben typu djembe. Podczas warsztatów zarażamy ludzi naszą pasją, realizujemy gry i zabawy rytmiczne, generujemy dobrą wibrację nastrajając uczestników wielką dawką pozytywnej energii.

Efekt

Instruktor

Perkusista klasyczny, rozrywkowy, perkusjonalista. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Gdańsku (perkusja klasyczna) oraz Uniwersytet Muzyczny w Warszawie (world music). Na co dzień związany z Polską Operą Królewską. Współpracuje z czołowymi orkiestrami w Polsce. Oprócz klasyki podejmuje działania na polu muzyki rozrywkowej, współpracując m.in. z Kukla Band, Szymon Sutor Orchestra czy Jimek Symphonixx. Bardzo dobrze czuje się w wykonawstwie muzyki z pogranicza dwóch światów rozrywki i klasyki.