Zajęcia

Taniec towarzyski dla dzieci

  • Taniec
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Dzieci
Zapisz się na zajęcia

Prowadzenie: Adrian Stępień

 

Wiek: 7-9 lat
Godz. 16:15-17:00
Cena: 100 zł / miesiąc

 

Wiek: 3-4 lat
Godz. 17:10-17:40
Cena: 70 zł / miesiąc

 

Wiek: 5-6 lat
Godz. 17:45-18:15
Cena: 70 zł / miesiąc

 

(więcej informacji w cenniku zajęć stałych - zobacz poniżej)

O zajęciach

W programie nauka tańca towarzyskiego stylów latynoamerykańskich (cha-cha, samba, rumba, pasodoble, jive) oraz standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) a także elementy disco, tańca użytkowego i autorskie choreografie. Zajęcia prowadzone są zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Tanecznej (WDC). Dobra zabawa, miła atmosfera podczas treningów, uśmiech dzieci i aktywne uczestnictwo w zajęciach to rzeczy, o których pamiętamy.

Korzyści

Taniec jest nie tylko przyjemnością, ale także idealnym ćwiczeniem modelującym ciało i znakomitym sposobem na rozciągnięcie mięśni. W dzieciach wyzwala wiarę w siebie, dodaje odwagi do wyrażania siebie, daje odskocznię. Zajęcia umożliwiają też przynależność do bezpiecznej grupy, w której buduje się prawidłowy system wartości – ważne są tu bowiem takie zalety jak pracowitość oraz elegancja i takt w kontaktach z drugim człowiekiem.

Efekt

Dzieci poznają różne style taneczne oraz korzystają ze zdrowych i przynoszących satysfakcję zajęć ruchowych, będzie również okazja do zaprezentowania swoich umiejętności podczas podsumowania nauki na scenie OKiS oraz w trakcie wydarzeń plenerowych.

Instruktor

Były zawodnik Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Finalista Mistrzostw Polski PZTS w tańcach standardowych w kategorii do lat 20. Absolwent Wyższej Szkoły trenerów Sportu w Warszawie. Posiada dyplom instruktora tańca a także dyplom trenera klasy II w tańcu sportowym z kwalifikacjami pedagogicznymi. Od wielu lat współpracuje z dziećmi zarażając je swoją pasją, jaką jest taniec.