Współpraca

Zaproponuj zajęcia

Jeśli masz pomysł na zajęcia stałe i cykliczne w naszym OKiS-ie – napisz do nas: okis@zielonka.pl

Zróbmy coś razem!

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, razem możemy zorganizować wydarzenie lub zaangażować się w tworzenie wspólnej przestrzeni kulturalno-społecznej. Jeśli interesuje Cię współpraca z nami – umów się z nami na spotkanie lub napisz do nas: okis@zielonka.pl

Wynajmij przestrzeń

Jeśli szukasz miejsca na swoje działania – zapraszamy do nas!

Kontakt: Wojciech Szczapa
Tel. 22 771 90 70 (wew. 17)
w.szczapa@zielonka.pl

 

Sala widowiskowo-konferencyjna
Liczy 230 miejsc. Ma scenę o wymiarach 12,00×6,00×5,00 m, kabinę reżyserską oraz zaplecze wraz z garderobą dla artystów, ekran opuszczany elektronicznie. System elektroakustyczny i oświetleniowy umożliwia realizację imprez artystycznych różnego rodzaju: muzycznych, teatralnych oraz projekcji i konferencji w wykorzystaniem projektora.


Miejska Hala Sportowa w Zielonce
Płyta boiska o wymiarach 44,60×25,00 m. Wysokość hali nad polem gry w najniższym punkcie: 8,45 m. Widownia: 526 miejsc. Płytę można podzielić na trzy równe części za pomocą kurtyn, tworzac pełnowymiarowe boiska do koszykówki lub siatkówki. Zaplecze sanitarne: 7 przebieralni z natryskami (w tym dla niepełnosprawnych), pokój sędziowski, szatnia główna. Obsłudze imprez i widowni służą: kabiny komentatorskie, elektroniczna tablica wyników oraz system elektroakustyczny, umożliwiający nagłośnienie płyty boiska, widowni, przebieralni oraz korytarzy z wejściem głównym do kompleksu sportowego. Boisko wyposażone jest w opuszczane kosze. Miejsce przystosowane jest do udziału osób z niepełnosprawnościami (winda, podjazdy, WC, przebieralnia).


Sala aerobic
Powierzchnia 127 m2; wyposażona w lustra, poręcze do ćwiczeń, system nagłośnieniowy. Istnieje możliwość wykorzystania sali do organizacji balów dla dzieci oraz małych konferencji.


Stadion piłkarski
Obiekt ze sztuczną nawierzchnią, oświetlony, wyposażony w małe odkryte trybuny.
Lokalizacja: ul. Dziennikarska.

 

Specyfikacja obiektów z wyposażeniem zawarte w cenniku