Zajęcia

Palimy kalorie - aerobik Power

  • Ruch
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Młodzież, Dorośli
  • Cena: cena: 90 zł / miesiąc
Zapisz się na zajęcia

prowadzenie: Agata Piwowarczyk

 

wiek: od 18 lat

termin: poniedziałek (ul. Łukasińskiego 1/3) lub/i czwartek (ul. Literacka 20)

godz. 19.30 – 21.00

 

cena: 90 zł / za miesiąc (więcej informacji w cenniku zajęć stałych - zobacz poniżej)

cena: 140 zł / za miesiąc (zajęcia 2 razy w tygodniu)

 

UWAGA: Aby uzyskać zniżkę na Kartę Dużej Rodziny należy uiścić opłatę w kasie OKiS

O zajęciach

Aerobik w OKiS jest treningiem 3 w 1. Na jeden trening składają się elementy: FITDANCE - koordynacja i zabawa; TABATA - trening interwałowy złożony z krótkich intensywnych ćwiczeń; STRECHING - rozciąganie.
W czwartki trening 3 w 1 odbywa się na stepie.

Korzyści

Podczas treningu łączy się wysiłek aerobowy i interwałowy, ćwiczenia dynamiczne przeplatane są statycznymi. Regularny trening może w szybkim czasie ukształtować sylwetkę, przyspieszyć metabolizm i spalić tkankę tłuszczową. A przy okazji można świetnie się bawić.

Efekty

Ćwiczenia zwiększają wydolność fizyczną, wzmacniają CORE, poprawiają koordynację ruchów, mobilność, przemianę materii i przyspieszają spalanie tłuszczu, redukują stres.

Instruktorka

Absolwentka AWF w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne, studiów magisterskich ze specjalnością rekreacja i turystyka oraz studiów podyplomowych z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością gimnastyka - aerobic. Nieustannie rozwija kompetencje uczestnicząc w takich wydarzeniach jak: międzynarodowe konwencje fitness, kongresy fitness organizowane przez AWF Warszawa, warsztaty Hip hop z Egurrola Dance Studio, szkolenie z choreoterapii CWRO oraz kursach Akadamii Zdrofit: Techniki Powięziowe, Zdrowy kręgosłup w praktyce, Aktywny senior. Od kilku lat pasjonuje się Tańcem z Wachlarzami Bojowymi.