Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sty 3, 2019

Zima w mieście – zapisy

Zima w mieście – zapisy

W czasie ferii zimowych Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce zaprasza dzieci w wieku szkolnym  (rocznik 2011 i starsze) do udziału w akcji zima w mieście.

Zima w mieście 2019
pn. „Zima na sportowo”
28.01-8.02.2019
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH    8.00 – 16.00

RAMOWY PROGRAM DNIA:

8.00-9.00 zajęcia świetlicowe, gry planszowe, tenis stołowy, piłkarzyki

9.00-12.00
Zajęcia sportowe, z dyscyplin: piłka nożna, badminton, unihokej, siatkówka, oraz gry i zabawy sportowe.

W pierwszym tygodniu (wtorek, środa, piątek) w ramach zajęć sportowych będą prowadzone zajęcia taneczne z nauką podstaw tańca towarzyskiego.

Przez dwa tygodnie prowadzona będzie nauka gry w badmintona, zakończona Turniejem.

Zajęcia artystyczne, plastyczne, plastyczno-techniczne. Podczas nich będziemy wykonywać między innymi: maski karnawałowe, recyklingową świnkę skarbonkę oraz furbiego, kreatywną zakładkę do książek, twórcze kubeczki (ze szpatułek), kolorowego-karnawałowego klowna, a także lepić z mas plastycznych (masa solna, porcelanowa, slimy).

Spotkania ze sztuką, w tym zajęcia czytelnicze i biblioteczne, oraz teatralne.

W piątek 1 lutego dzieci wyjadą na spektakl teatralny do Wołomina. Koszt biletu: 7 zł ; Zapisy od poniedziałku do środy w recepcji OKiS.

Fabryka prezentów2

Zabawy integracyjne z elementami pedagogiki zabawy, gry i zabawy z chustą KLANZA, berki, zabawy z muzyką, ze skakanką i gumą,warsztaty balonowe i inne.

Zabawy ruchowe
Każdego dnia odbywać się będą na terenie Ośrodka, zależnie od pogody przewidujemy także zabawy na powietrzu. (Konieczne ciepłe ubranie, szalik, czapka, rękawiczki, spodnie nieprzemakalne – na śnieg).

12.00 Obiad

12.30-15.00 Zajęcia sportowe, wyjście na lodowisko, gry i zabawy

Wyjście na lodowisko (codziennie od wtorku 29 stycznia).
ZASADY UDZIAŁU: Zapisy na wyjście na lodowisko danego dnia odbywają się rano w recepcji. Udział jest nieodpłatny w przypadku gdy dziecko posiada własne łyżwy. W przypadku braku łyżew dziecko przynosi ze sobą pieniądze na wypożyczenie sprzętu, zgodnie z cennikiem wypożyczalni.
Nie przewidujemy nauki jazdy na łyżwach prowadzonej przez instruktora, dlatego prosimy zapisywać dzieci które będą samodzielne na lodowisku.

15.00-16.00 Zajęcia świetlicowe

Codziennie będzie możliwość zakupu obiadu w cenie 10 zł.

REGULAMIN AKCJI

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY