RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Kwi 5, 2019

Futboliga ruszyła z 20 drużynami

W niedzielę 31 marca wystartowała runda wiosenna Futboligi. Identycznie jak jesienią, tak i teraz w szeregi ligi zielonkowskich ósemek weszło 20 drużyn z całego powiatu wołomińskiego. Co prawda dwie drużyny z powodów kadrowych (KroosDe Team i AutoSzyby) musiały zrezygnować z uczestnictwa, ale w ich miejsce udało się sprowadzić do gry dwie inne – Naukę Jazdy u Sławka oraz Neptun Ząbki.

Pierwsza kolejka po długiej przerwie okazała się bardzo emocjonująca. W pierwszej lidze ważne punkty stracił Offside, dziesiątą z rzędu porażkę zanotował FC Hash, z kolei efektowny powrót ze stanu 0:2 na 5:2 zaliczył In-Plus Marki. Z kolei w drugiej lidze z dobrej strony pokazał się Al-Maj Car Marki, który rozgromił Sokoły 5:0 i dał wyraźny sygnał, że na wiosnę będzie groźny. Przykrej porażki doznała za to Wola Rasztowska. Drużyna Tomasza Kryszkiewicza po 15 minutach prowadziła 2:0 ze Spartą Wołomin, by bramkę decydującą o porażce stracić na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem. Ale taka jest piłka.

Więcej szczegółów dotyczących meczów rozegranych w ostatni weekend można znaleźć na stronie www.futboliga.pl Oprócz opisów czy wywiadów nie brakuje tam również materiałów video, nagrywanych na obiektach Stadionu Miejskiego. Przy okazji zapraszamy do polubienia profilu społecznościowego Futboligi pod adresem: https://www.facebook.com/futboliga.zielonka/