Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sie 30, 2021

Uprawiaj bieganie

Uprawiaj bieganie

W rozpoczynającym się sezonie nową sportową propozycją dla mieszkańców Zielonki są treningi biegowe z elementami usprawniania fizycznego. Zajęcia będą odbywać się  raz w tygodniu przez 75 minut  w okresie od 09.09.2021 do 30.12.2021 (łącznie 17 treningów). Zapraszamy w każdy czwartek o 19:00. Pierwsze spotkanie 9 września. 

Miejsce spotkań jest uzależnione od warunków atmosferycznych, oświetlenia i innych, najczęściej miejscem spotkań będzie teren OKiS i SP4.

Zajęcia są możliwością dobrego i bezpiecznego startu dla początkujących biegaczy. Dla osób zaawansowanych będą szansą na optymalny i skutecznie ukierunkowany rozwój. Dla tych, którzy się rozwijają, będzie to dobra opcja urozmaicenia metodyki treningowej i spędzenia czasu w grupie pod okiem doświadczonych sportowców.

Wszystkim „rozbieganym” Zielonkowianom zajęcia ułatwią podejmowanie takich wyzwań biegowych, jak udziały w półmaratonach i maratonach.

Minimalny wiek: 16 lat.

Grupa do maksymalnie 50 osób.  UWAGA – ZAPISY pod nr tel. 22 771 90 70.

Program realizować będzie OKiS we współpracy ze stowarzyszeniem „Zabiegany Wołomin”. Dzięki finansowaniu przez Miasto Zielonka, udział jest bezpłatny. 

Zapraszamy.

Skip to content