Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Cze 26, 2022

Skorzystaj z naszych wakacyjnych zajęć artystycznych

Skorzystaj z naszych wakacyjnych zajęć artystycznych

Zapraszamy serdecznie do udziału w zajęciach wakacyjnych. W letnie poniedziałkowe popołudnia chętni mogą wziąć udział w plenerowych zajęciach rysunku architektonicznego. W wybrane poniedziałki i czwartki lipca i sierpnia otwarta dla chętnych będzie także pracownia ceramiki. Indywidualnie można też pod okiem instruktora pouczyć się gry na gitarze.

Obowiązkowe zapisy oraz dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 22 771 90 70.

Zniżka 50 % opłaty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny (Miejskiej lub Powiatowej).

 

Narysuj Zielonkę – plenerowe warsztaty rysunku architektonicznego

Poniedziałki (4 i 25 lipca oraz 1 i 8 sierpnia)

godz. 17.00 (zajęcie potrwają ok. 2 godzin)

Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i poziomu rysunkowego do wzięcia udziału w plenerach pod okiem Radosława Ołowskiego.  

Program obejmuje naukę rysunku, w skład którego wchodzą takie zagadnienia jak: główne założenia perspektywy, światłocień, rysunek z wyobraźni oraz natury, postacie, zwierzęta, urządzenia techniczne i mechaniczne (np. samochody), zagadnienia proporcjonalności oraz podziałów w naturze. Tematyką jest wszystko z otaczającego świata, lecz ukazane na rysunku w sposób techniczny. W trakcie zajęć – oprócz nauki rysunku – uczestnicy będą zapoznawać się z budową rysowanych obiektów oraz kształtować swoją wyobraźnię, aby tworzyć coraz bardziej skomplikowane konstrukcje.

Co ze sobą zabrać? Podstawowe wyposażenie teczki na rysowanie w plenerze: deska, kartki (minimum 2), zestaw przyborów do wykonania pracy wybraną techniką, gumki do mazania, ostrzynki. Można również spróbować swoich sił rysując w szkicowniku.

Cena za zajęcia: 30 zł (jednorazowe), 100 zł (cykl 4 plenerów).

 

Warsztaty ceramiczne 

Glina, wyobraźnia i praca dłoni – czyli warsztaty ceramiczne. To propozycja dla dzieci, młodzieży , dorosłych  i rodzin. Zajęcia z ceramiki  pozwolą ci zrobić coś pięknego, a po wypaleniu zabrać do domu. Zajęcia uczą też cierpliwości, rozwijają wyobraźnię, relaksują i pogłębiają estetyczną wrażliwość. No i nie zapominajmy – dają też całkiem przyzwoitą porcję dobrej zabawy. Zajęcia poprowadzi Marzena Matusik.

Zajęcia nie wymagają przygotowania. Warto jednak zabrać wygodne ubranie, które może się zabrudzić (bez obaw, wszystko się spierze).

Spotkania poniedziałkowe (4 i 11 lipca oraz 16 i 22 sierpnia)

Zajęcia dla dzieci: godz. 15.45-16.30 (opłata za cykl 4 spotkań: 80 zł; jednorazowe zajęcia: 20 zł)

Zajęcia dla dzieci młodszych z rodzicami i opiekunami: godz. 16.40-17.25 (opłata 80 zł za cykl 4 spotkań od osoby; jednorazowe zajęcia: 25 zł)

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych: godz. 17.40-19.10 (opłata 150 zł za cykl 4 spotkań; jednorazowe zajęcia: 40 zł)

Spotkania czwartkowe (7 i 14 lipca oraz 18 i 25 sierpnia)

Zajęcia dla dzieci: godz. 15.45-16.30 (opłata za cykl 4 spotkań: 80 zł; jednorazowe zajęcia: 20 zł)

Zajęcia dla dzieci starszych z rodzicami i opiekunami: godz. 16.40-18.10 (opłata 100 zł za cykl 4 spotkań od osoby; jednorazowe zajęcia: 30 zł)

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych: godz. 18.20-19.50 (opłata 150 zł za cykl 4 spotkań; jednorazowe zajęcia: 40 zł)

 

Wakacyjne granie na gitarze

Zapraszamy w okresie wakacyjnym na indywidualne nauczanie gry na gitarze pod fachowym i artystycznym okiem Tomasza Króla. 

Gitara to nie tylko ciekawe hobby, ale też sposób na wyrażenie siebie, odstresowanie, ćwiczenie skupienia i cierpliwości. Dzięki grze na gitarze wszechstronnie się rozwijamy, zyskujemy poczucie szczęścia i spełnienia, utrzymujemy nasz organizm w dobrej kondycji. Naprawdę warto się wysilić i systematycznie grać.

Opłata za lekcję 45 minut – 55 zł

Opłata za lekcję 30 minut – 40 zł

Godziny spotkań są ustalane indywidualnie z każdym uczestnikiem. Zapraszamy do kontaktu.

Skip to content