Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Wynajem obiektów

 

 

CENNIK WYNAJMU POWIERZCHNI REKLAMOWEJ

WYNAJEM OBIEKTÓW:

1. Sala widowiskowo-konferencyjna

Liczy 230 miejsc. Ma scenę o wymiarach 12,00×6,00×5,00 m, kabinę reżyserską oraz zaplecze wraz z garderobą dla artystów. System wizualny umożliwia wyświetlanie za pomocą projektora na ekranie obrazów z magnetowidu (kasety VHS), odtwarzacza DVD, wizualizera, komputera. System elektroakustyczny sali umożliwia nagłaśnianie i realizację imprez artystycznych różnego rodzaju: występy zespołów muzycznych, kabaretów, wystawianie sztuk teatralnych oraz organizację konferencji i sympozjów naukowych. W skład systemu oświetlenia sceny wchodzą reflektory typu PAR, stroboskop, wytwornica dymu, reflektory „inteligentne” typu ruchoma głowa oraz reflektory teatralne o zmiennej ogniskowej. Wszystkie ww. urządzenia sterowane są z konsolety oświetleniowej.

Wyposażenie:
• projektor Mitsubishi XL-5950 „Manta”,
• ekran rozwijany elektrycznie 600×450 cm,
Technologia sceny:
• kurtyna przednia rozsuwana ręcznie na boki,
• horyzont rozsuwany ręcznie na boki,
• kulisy boczne

Cennik:
Wynajęcie Sali na cały dzień: 1800 zł
1 godzina: 300 zł

Obsługa sprzętu w zakresie podstawowym: 50 zł za godz.

Więcej informacji w CENNIKU

2. Miejska Hala Sportowa w Zielonce

Jest to bardzo nowoczesny obiekt. Płyta boiska o wymiarach 44,60×25,00 m pokryta jest wykładziną OMNISPORT ELITE. Są to wielofunkcyjne nawierzchnie sportowe z grupy winyli. Podstawową zaletą tych wykładzin jest wielowarstwowa budowa, zapewniająca doskonałe parametry sportowe. Wysokość hali nad polem gry wynosi w najniższym punkcie 8,45 m. Widownia liczy 526 miejsc. Możliwe jest zwiększenie ich ilości, jeżeli wykorzystamy część płyty boiska. Płytę można podzielić na trzy równe części za pomocą kurtyn, powstają wówczas pełnowymiarowe boiska do koszykówki lub siatkówki. Hala posiada pełne zaplecze sanitarne, 7 przebieralni z natryskami (w tym dla niepełnosprawnych), pokój sędziowski, szatnię główną. Obsłudze imprez i widowni służą: kabiny komentatorskie, elektroniczna tablica wyników oraz system elektroakustyczny, umożliwiający nagłośnienie płyty boiska, widowni, przebieralni oraz korytarzy z wejściem głównym do kompleksu sportowego. Boisko wyposażone jest w opuszczane kosze. Miejsce przystosowane jest do obsługi osób niepełnosprawnych (winda, podjazdy, WC, przebieralnia). Oświetlenie płyty boiska oraz widowni spełnia wymogi dla transmisji telewizji kolorowej. Obiekt posiada parking na kilkadziesiąt samochodów, stały monitoring oraz ochronę.

Cennik:
Wynajęcie Hali – całe boisko z zapleczem (cele sportowe): 1 godz. 330 zł 

Wynajęcie Hali – całe boisko z zapleczem, trybunami, nagłośnienie, tablicą wyników (cele sportowe): 1 godz. 450 zł 

Wynajęcie hali z zapleczem do celów innych niż sportowe: 1 godz. 500 zł

Wynajęcie 1/3 boiska: 200 zł

Więcej informacji w CENNIKU.

3. Sala aerobic
Sala o powierzchni 127 m2 wyposażona w lustra i poręcze do ćwiczeń baletowych. Podłoga pokryta jest wykładziną Linosport o grubości 4 mm co pozwala uzyskać powierzchniowo elastyczną podłogę sportową. W sali znajduje się system nagłośnieniowy z odtwarzaczem CD i dwoma mikrofonami bezprzewodowymi. Istnieje możliwość wykorzystania sali do organizacji balów dla dzieci oraz małych konferencji.

CENNIK WYNAJMU

4. Stadion piłkarski
OKiS dysponuje oświetlonym stadionem piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią.
Lokalizacja: ul. Dziennikarska.

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STADIONU MIEJSKIEGO

CENNIK WYNAJMU

5. Korty tenisowe
OKiS dysponuje oświetlonym kortem tenisowym. W dzierżawie.
Lokalizacja: Park „Dębinki“. Informacje pod nr: 530 420 174; 602 389 388.

Skip to content