Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Wokal: Musicalowe Studio Piosenki

Untitled design(11)

Musicalowe Studio Piosenki

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 na zajęcia wokalne i umuzykalniające. Warsztaty będą dobrą okazją na poznanie muzyki „od podszewki” i na wesoło. Uczestnicy zajęć będą brać udział w zabawach muzycznych oraz rozwijać umiejętności pracy w grupie. Najważniejsze elementy poruszane na zajęciach to: głos, poczucie rytmu, słuch muzyczny, elementy notacji muzycznej, praca z akompaniatorem czy tworzenie własnego repertuaru, który wykorzystać będzie można na występach w szkole, szkolnych konkurach „Mam talent” czy innych formach aktywności scenicznej poza zajęciami.

Musicalowe Studio Piosenki to również szereg występów, konkursów jak również propozycji wyjazdów na koncerty zaprzyjaźnionych zespołów, dzięki czemu młodzi adepci sztuki mogą poznać różne propozycje jakie oferuje muzyka oraz odnaleźć swój uniwersalny styl muzyczny w przyszłości.

MSP to kompleksowa nauka muzyki, która za pomocą starannie dobranych tekstów uczy dobrych wartości jak również sprawia, że nawet egzaminy do szkół muzycznych nie są takie straszne.

Zajęcia prowadzi Karol Bąk-Łupiński, student studiów magisterskich Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie oraz pedagogiki na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Uczestnik wielu festiwali, konkursów oraz programów telewizyjnych m.in. Bitwa na głosy. Pracujący z wieloma artystami i zespołami, m.in. Piotrem Rubikiem. Czynnie angażuje się w pracę z dziećmi organizując koncerty oraz warsztaty.

Termin zajęć: Czwartki 17.00-18:00

Cena: 120 zł miesięcznie.

 

 

Skip to content