Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Wokalny Zespół Dziecięcy

Untitled design(11)

prowadzenie: Karol Bąk-Łupiński

termin: czwartek

godz. 17:00-18:00

wiek: od 6 lat

cena: 130 zł / za 4 spotkania w miesiącu

 

o zajęciach: warsztaty wokalne i umuzykalniające oparte o zabawy muzyczne i pracę w grupie. Są dobrą okazją na poznanie muzyki „od podszewki” i na wesoło. Zajęcia koncentrują się na elementach: głos, poczucie rytmu, słuch muzyczny, praca z akompaniatorem czy tworzenie własnego repertuaru, a także elementy notacji muzycznej.

korzyści: jest to kompleksowa nauka muzyki, która za pomocą starannie dobranych tekstów uczy dobrych wartości, jak również sprawia, że nawet egzaminy do szkół muzycznych nie są takie straszne. Przygotowany repertuar będzie mógł być wykorzystany na występach w szkole, szkolnych konkurach „Mam talent” czy innych formach aktywności scenicznej poza zajęciami.

efekt: uczestnicy zajęć mogą zaprezentować się na scenie OKiS na kończących każdy semestr audycjach muzycznych, podsumowujących osiągnięcia naszych młodych talentów.

instruktor: absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie oraz pedagogiki na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Uczestnik festiwali, konkursów oraz programów telewizyjnych m.in. Bitwa na głosy. Pracujący z wieloma artystami i zespołami, m.in. Piotrem Rubikiem. Czynnie angażuje się w pracę z dziećmi organizując koncerty oraz warsztaty.

 

Skip to content