Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Zajęcia wokalne i umuzykalniające

Untitled design(10)

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat do udziału w zajęciach wokalnych i umuzykalniających.

Dużo wspólnego śpiewania, występy, przeróżne zabawy dla muzycznego rozwoju, rozwijania umiejętności pracy w grupie, koncentracji i pamięci.

Ćwiczymy także głos, poczucie rytmu, słuch muzyczny i poznajemy muzykę „od podszewki” i na wesoło. Dotykamy instrumentów i uczymy się rozpoznawać arcydzieła muzyki klasycznej. 

Instruktor: Anna Szarek-Lisiewicz, muzyk, pedagog, promotor kultury.

Zajęcia raz w tygodniu, w środy w godzinach 17:30-18:30. Zajęcia zaczynamy 20.09

Koszt: 90 zł /miesiąc (przy 4 zajęciach w miesiącu).

1-Difficult roads often lead to beautiful destinations

Anna Szarek-Lisiewicz ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Łodzi w klasie prof. Stanisława Firleja. Lekcji mistrzowskich udzielali jej znakomici europejscy profesorowie, m.in.: Milos Sadlo z Pragi, Tobias Kuhne i Angelica May z Wiednia, Natalia Szachwska z Moskwy, a w dziedzinie muzyki barokowej John Holloway (Drezno), Hopkinosn Smith (Bazylea) i Christopher Mark Caudle (Londyn). Zwyciężczyni międzynarodowych konkursach muzycznych. Zdobyła m.in. złotą statuetkę Grand Prix Międzynarodowego Konkursu im. Krzysztofa Pendereckiego, czy statuetkę „Pomorskiego Gryfa” za najlepszy debiut artystyczny roku 2000. Była również finalistką Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych im. Aleksandra Tansmanna i półfinalistką Międzynarodowego Konkursu Gaudeamus w Rotterdamie.

W dziedzinie muzyki rozrywkowej była pierwszą wiolonczelistką podczas festiwali Top-Trendy w Sopocie w 2005, 2006 i 2007r., podczas Festiwalu TVN w Sopocie w latach 2005 i 2006 oraz przygotowywała grupę smyczkową i występowała z gigantem rapu-Kannye West’em na Heineken Open’er w Gdyni. Współpracowała m.in. z Adamem Sztabą, Krzysztofem Herdzinem, Leszkiem Możdżerem. Towarzyszyła na scenie największym gwiazdom polskiej piosenki, byli to m.in: Grzegorz Turnau, Edyta Geppert, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Mietek Szcześniak, Sistars, Piasek, Piotr Rubik, Bajm i wielu innych. Nagrywała muzykę do sztuk teatralnych, filmów, bajek dla dzieci i reklam, a muzykę poważną dla Bayerische Rundfunk i ZPR Records.

Lokalnie znana jako twórca i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu „Perła Baroku Koncerty Mistrzów” w Kobyłce. Posiada bogate doświadczenie pedagogiczne w pracy muzycznej z dziećmi, dzieląc się swoją pasją i zaszczepiając dzieciom zamiłowanie do muzyki.