Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

FUTBOLIGA

pilka

 

FUTBOLIGA to amatorska liga ósemek piłkarskich, organizowana przez Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce. Zrzesza zawodników pełnoletnich oraz w wieku 15-17 lat za zgodą rodziców. W zmaganiach mogą uczestniczyć drużyny niezrzeszone w PZPN.

Ligą nadzorują: Robert Biskupski – organizator (501-162-400), Artur Ciok (604-962-981), Robert Deska – koordynator do spraw sportu w OKiS w Zielonce

Obecnie Futboliga składa się z 12 zespołów, które tworzą jedną ligę. Docelowo przewiduje się dwa poziomy rozgrywek. Nowy nabór odbędzie się od czerwca 2016 roku, po zakończeniu rundy wiosennej obecnego sezonu.

Rozgrywki odbywają się w systemie każdy z każdym. Terminarz zakłada rundę jesienną oraz rundę wiosenną (rewanżową). Mecze są rozgrywane na Stadionie Miejskim w Zielonce, przy ulicy Dziennikarskiej.

W przypadku wpłat za udział w Futbolidze, wpisowe należy przelać na numer konta: 64 1020 1042 0000 8302 0016 6512. Tytuł: „Futboliga – nazwa drużyny”. Wpłat można dokonywać także w siedzibie Ośrodka Kultury i Sportu. Przy okazji przelania pieniędzy, bardzo prosimy o taką informację do Organizatora ligi w formie smsa lub maila.

strona Ligi – www.futboliga.pl

Facebook Ligi – https://www.facebook.com/futboliga.zielonka

mail: kontakt@futboliga.pl

REGULAMIN FUTBOLIGI

Tabele rozgrywek, wyniki na stronie FUTBOLIGI.

futboliga2

Skip to content