Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Kontakt

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

ul. Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
tel. 22 7719070
tel./fax. 22 7719071
e-mail: ok@zielonka.pl
www: http://okis.zielonka.pl

NIP: 125-00-37-973
Nr konta: 64 1020 1042 0000 8302 0016 6512

Dyrektor Robert Smoderek
tel. kom. 501 388 133
e-mail: r.smoderek@zielonka.pl

Numery wewnętrzne:

Główny Księgowy:
Joanna Kryszkiewicz, wew. 18
e-mail: j.kryszkiewicz@zielonka.pl

Kierownik Obiektów Sportowych:
Wojciech Bardowski
wew. 17
e-mail: w.bardowski@zielonka.pl
tel. 504121396

Administracja / Wynajem obiektów
Wojciech Szczapa
wew. 17

Sekretariat i działalność podstawowa:
Agnieszka Mowel, wew. 13
faks: wew.14
e-mail: a.mowel@zielonka.pl

Specjalista d/s działalności podstawowej:
Dariusz Baran, wew. 12
e-mail: d.baran@zielonka.pl

Promocja, koordynator UTW, animacja kultury
Agnieszka Sokołowska wew. 12
e-mail: a.sokolowska@zielonka.pl

Koordynator d.s. sportu:
Robert Deska
tel. 605 601 501

Kadry / Administracja:
Lucyna Bereza, wew. 14
e-mail: l.bereza@zielonka.pl

Portiernia:
wew.  19.