Archiwum wydarzeń

Mietek Szcześniak "Koncert Świąteczny"

  • Koncert
16/12/2023
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Seniorzy
  • Cena: Bilet "cegiełka" 50 zł

Ten koncert połączy to co najlepsze: dobrą muzyką, świąteczną atmosferę i prawdziwą pomoc dla mieszkańca Zielonki. Zapraszamy na charytatywny "Koncert Świąteczny" w wykonaniu wspaniałego artysty Mietka Szcześniaka.

 Zielonka dla Grzegorza – koncert charytatywny

W okresie świątecznym łączymy siły! Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce, Miasto Zielonka, we współpracy z Fundacją Nowa Zielonka postanowiliśmy włączyć się w zbiórkę dla naszego mieszkańca i zorganizować wyjątkowy koncert! Cały dochód ze sprzedaży biletów "cegiełek" zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację pana Grzegorza Klejmenta, który uległ tragicznemu wypadkowi (Więcej o historii Pana Grzegorza poniżej)

 

Mietek Szcześniak "Koncert Świąteczny" 

Mietek Szcześniak to wyjątkowy artysta, którego unikalna muzykalność, ciepły tembr głosu  uczyniły go przez wiele lat niezmiennie szanowanym przez szeroką publiczność. W "Koncercie Świątecznym" usłyszmy znane piosenki świąteczne, kolędy, ale nie zabraknie największych przebojów artysty "O niebo lepiej", "Spoza nas", "Zaczekam". Całość stworzy magiczny świąteczny klimat. Artyście będą towarzyszyć wybitni muzycy w składzie

 Paweł Tomaszewski - klawisze

Bartek Jakubiec - gitary
Tomasz Kańtoch - gitara basowa
Grzegorz Kańtoch - perkusja

 

Kiedy?

16 grudnia, godz. 18:00

Gdzie?

Sala widowiskowa OKiS

 

BILETY-CEGIEŁKI

Bilety-cegiełki można nabyć wyłącznie stacjonarnie w kasie OKiS

Bilety-cegiełki w cenie: 50 zł 

PŁATNOŚĆ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ bezpośrednio do puszki.

Godziny działania OKiS

- w kasie OKiS, od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00
- w portierni OKiS (wejście od ul. Słowackiego), od poniedziałku do piątku, w godz. 16:00-20:00

 

Poznaj historię Pana Grzegorza

Pan Grzegorz Klejment ma 51 lat i do niedawna był pełnym życia i energii człowiekiem. Uwielbiał zwierzęta i podróże, szczególnie wędrówki po górach. Jego pasją była też motoryzacja. Pracował jako operator koparki i wozideł, brał udział w realizacji takich inwestycji, jak budowa metra warszawskiego czy różnych tuneli i wiaduktów. Jako szczęśliwy mąż, z oddaniem opiekował się swoimi trzema ukochanymi córkami: 13-letnią Justyną, 16-letnią Laurą i 19-letnią Amelią.
Wszystko zmieniło się trzy miesiące temu, gdy nasz mieszkaniec uległ wypadkowi w pracy. Z wysokości 4 m nagle spadła na niego 2-metrowa, betonowa belka. W stanie krytycznym trafił do szpitala. Doznał wielu ciężkich urazów, w tym złamania kręgosłupa w trzech miejscach. Lekarze przez wiele dni walczyli o jego życie. Obecnie stan pana Grzegorza jest stabilny, choć nadal przebywa w szpitalu. Na szczęście zaczął już samodzielnie oddychać i odłączono go od respiratora.
Aby poprawić stan zdrowia, nasz mieszkaniec będzie wymagał długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Jego żona sama musi teraz zadbać o utrzymanie rodziny. Najstarsza z trzech córek zrezygnowała z tym roku ze studiów, aby pójść do pracy i wesprzeć finansowo rodzinę oraz leczenie taty.
To wciąż jednak kropla w morzu potrzeb dla tak kosztownego leczenia, jakie czeka pana Grzegorza. Rodzina utworzyła zbiórkę pieniędzy na portalach siepomaga.pl i pomagam.pl

 

Jak wesprzeć Pana Grzegorza?
Przed koncertem, przy wejściu do sali widowiskowej, zostanie ustawiona również puszka, do której będzie można wrzucić datki, które zasilą leczenie i rehabilitację pana Grzegorza. Wsparcie dla chorego mieszkańca Zielonki można też przekazać, wpłacając darowiznę na konto Fundacji Nowa Zielonka:
22 1090 2590 0000 0001 4983 9187
Zachęcamy do udziału w koncercie i do pomocy Panu Grzegorzowi.