Archiwum wydarzeń

Scena Niecała: Bajka o szczęściu

  • Spektakl
3/02/2024
  • Godzina: 11:00
  • Lokalizacja: Literacka
  • Grupa wiekowa: Dzieci
  • Cena: 15 zł
Kup bilet

Teatr TeaTryle zaprasza na "Bajkę o szczęściu" przypowieść o szczęściu i przyjaźni. O szczęściu niedostrzeganym w zwykłym, codziennym życiu. O przyjaźni, bez której czujemy się samotni i niepotrzebni...

Ubogie, proste, ale szczęśliwe i wesołe życie wiodą Staruszek z trójką utalentowanych zwierząt: tańczącej Myszki, śpiewającego Kogucika i muzykalnej Świnki. W ich spokojnym, uporządkowanym świecie pojawia się znienacka dziwny Handlarz. Kusi krzykliwymi reklamami, oferując różnorodne towary. Staruszek -- początkowo niezainteresowany i nieufny -- ulega złudnemu urokowi kolorowych przedmiotów. Jest jednak biedny i nie może w zamian niczego Handlarzowi zaoferować. Po kolei wymienia przyjaciół na -- pozornie magiczne -- rzeczy: fajkę, nożyk i zegarek. Handlarz obiecuje, że zwierzęta poznają nieznany świat, rozciągający się poza ich domem, ale gdy wraca do Staruszka, by wabić go następnym świecidełkiem, nie wie nic o ich dalszym losie. Osamotniony, po utracie ukochanych przyjaciół i nękany wyrzutami sumienia Staruszek postanawia wyruszyć na ich poszukiwanie.

 

Promocja biletowa:

1 bilet - 15 zł/osoba

2 bilety dla dzieci + 1 bilet dla opiekuna w cenie 2 biletów - 30 zł

3 bilety dla dzieci + 1 bilet dla opiekuna w cenie 3 biletów - 45 zł

 

SCENA NIECAŁA
Spektakl odbywa się w ramach cyklu Scena Niecała - comiesięcznych spotkań ze sztuką dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym (1-6 lat). Spotkania odbywają się w wybrane soboty i mają kameralny charakter. UWAGA: wydarzenia odbywają się w nowej-starej przestrzeni OKiS, czyli w budynku przy ul. Literackiej 20, gdzie kiedyś mieścił się Ośrodek Kultury.