Archiwum wydarzeń

Startujemy z Klubem Gier Wszelakich "iGRAszka"

  • Warsztaty
  • Ogłoszenie
13/02/2024
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Młodzież, Dorośli, Seniorzy
  • Cena: Wstęp wolny
Wstęp wolny

Rozpoczynamy rozgrywki w Klubie Gier Wszelakich "iGRAszka". Nie igraj z nami i ZAGRAJ z miłośnikami gier... Czy jesteś fanem brydża, szachów czy też planszówek tutaj znajdziesz przyjaciół do wspólnej gry i szansę na dobrą zabawę!

Nasz klub to miejsce, gdzie miłośnicy gier wszelakich mogą spędzać wspólnie czas tak, jak lubią. To tak naprawdę po prostu przestrzeń, którą oddajemy do Waszej dyspozycji. Składa się na nią dawna tak zwana „galeria” (usytuowana tuż przy wejściu OKiS) oraz samoobsługowy bufet tuż obok. We wtorki w godzinach 18:00-21:30 i we czwartki w godzinach 18:30-21:30 można tu przyjść, umówić się ze znajomymi albo zajrzeć spontanicznie samemu by znaleźć kompana do gry. Zgromadziliśmy kilka naszych ulubionych tytułów „plansz”, ale także zestawy do gier karcianych, szachownice, scrabble (poproś o nie przy wejściu recepcjonistę).

 

Zachęcamy do dołączenia do Grupy na FB, która może służyć umawianiu się na spotkania: https://www.facebook.com/groups/315368087711336/ 

 

Mamy nadzieję, że rozegrają się tu liczne emocjonujące turnieje, ciekawe dyskusje, a przede wszystkim znajdą się nowi przyjaciele gotowi do wspólnej rozgrywki. 

 

Pasjonaci brydża - tu omówicie strategie, udoskonalicie umiejętności w gronie równie zafascynowanych graczy.

Jeśli natomiast macie już lub chcecie złapać bakcyla planszówek, podsuwamy kilka niezawodnych perełek, ale zachęcamy także do przynoszenia własnych. 

 

Przy bufecie można napić się czegoś ciepłego (a nawet po sobie pozmywać! ;) ).  

 

 

Otwarcie Klubu 13 lutego! Dołącz do nas!

 

Kiedy? W każdy WTOREK (od 13 lutego) - dorośli

Kiedy? W każdy CZWARTEK (od 15 lutego) - nastolatki

 

O której? 18:00 - 21:30

 

Gdzie? Galeria OKiS Zielonka

WSTĘP WOLNY

 

Zapraszamy!