Archiwum wydarzeń

Czas dla nas - Babski wieczór w Dzień Kobiet

  • Warsztaty
  • Koncert
  • Stand-up
8/03/2024
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Dorośli, Seniorzy
  • Cena: Wstęp wolny
Pobierz wejściówkę

Wpadnij na babski wieczór!

 

Piątek, piąteczek, piątunio! Nieważne, czy masz 25 czy 55 lat, tu wszystkie jesteśmy mile widziane. 8 marca, wieczorem, w OKiS będzie relaksująco, inspirująco, mądrze i śmiesznie – zapraszamy na wieczór w babskim gronie (i w towarzystwie pianisty)! Obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania z portalu biletyna.pl Uwaga: Facetom wstęp wzbroniony. Poza Panem Pianistą i Panem Dariuszem.

 

W programie:

18:00-18:20  Angelika Chimkowska "Siła, odwaga i motywacja w świcie nieustających zmian"

18:20-18:40  Anna Kluczyk "A nie boisz się tak sama? Dlaczego warto choć raz w życiu wyruszyć w solo podróż"

18:40-19:00  Karin Lesiak "Moc radości" Sprawdź jak działa joga śmiechu

19.00-19.30  Kawka, herbatka NETWORKING

19.30-20.30  Spektakl muzyczno-kabaretowy "Debiut"  CZAS DLA NAS w wykonaniu kobiecego trio: Agnieszka Kowaluk, Dorota Jarema, Aneta Jaślar.

 

Gdzie? Sala widowiskowa, Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Łukasińskiego 1/3 w Zielonce.

Kiedy? 8 marca, godz. 18:00

WYDARZENIE BEZPŁATNE - obowiązują wejściówki dostępne na stronie biletyna.pl od 23.02, godz. 12:00

Link do dodatkowej sprzedaży dn. 5.03.2012 od 12:00: TU

 

Więcej o wydarzeniu:

Prelekcja "Siła, odwaga i motywacja w świecie nieustających zmian" poruszy tematy jak

- Człowiek w zmianie - psychologiczne uwarunkowania i ograniczenia ludzkiego mózgu,

- Krzywą zmiany, czyli o tym jak zarządzać emocjami oraz sposoby na utrzymanie motywacji

- 3 i pół sposoby na skuteczne realizowanie założonych celów w życiu i biznesie

ANGELIKA CHIMKOWSKA - naczelna strateżka silnych marek osobistych i firmowych. Wspiera liderów w budowaniu silnych marek osobistych i firmowych.
Wymieniona przez Forbes na 5 miejscu wśród 25 mistrzyń polskiego Linkedin. Autorka kilku książek: „Linkedin w praktyce”, „Autentyczny personal branding, czyli silna marka osobista w praktyce”,  „Silna Marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce” oraz „Psychologia zmiany w życiu i biznesie”, Współautorka „Biblia e-biznesu 3.0”. Absolwentka Executive MBA (Coventry University UK), SGH oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie pisze doktorat z zakresu CEO brandingu na Wydziale Zarządzania UW.  Prelegentka prestiżowych konferencji m.in. Pulsu Biznesu czy Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week czy I Love Marketing, Festiwal Innowacji Małopolska. Wywiady i publikacje jej autorstwa do tej pory ukazały się w m.in.: Wysokie Obcasy, Coaching, Benefit, Biznesmen, Marketer Plus, Puls Biznesu, Rzeczpospolita. Wielokrotnie doceniana mówczyni: Mowa na TEDxWarsawWoman - „Perfekcjonizm jak przestać żyć w cieniu rankingów i porównywania” Wykładowczyni akademicka: wykłada na Executive MBA Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz studiach podyplomowych dla Collegium Civitas.

 

Prelekcja "A nie boisz się tak sama? Dlaczego warto choć raz w życiu wyruszyć w solo podróż"

Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o podróżowaniu w pojedynkę, ale boicie się/wstydzicie się zapytać. Założyłyśmy Solo Jolo w wyniku wielogodzinnych rozmów o naszych podróżach i niezliczonych sytuacji, kiedy tłumaczyłyśmy, dlaczego w pojedynkę, czy się nie boimy, czy nam nie smutno. Na spotkaniu opowiem o tym wszystkim i o tym, dlaczego zachęcam każdą kobietę, żeby choć raz spróbowała podróży w pojedynkę. Obalę kilka głównych mitów, lęków czy stereotypów związanych z kobiecymi podróżami w pojedynkę, żeby każda z Was mogła już następnego dnia zacząć planować realizację swoich podróżniczych marzeń bez czekania na towarzystwo. 

Anna Kluczyk - współzałożycielka społeczności dla kobiet Solo Jolo, solo vanliferka, solo działkowczyni, solo przedsiębiorczyni. Niegdyś trzymająca się kurczowo maminej spódnicy, jest żywym dowodem na to, że eksploratorką czy podróżniczką nie trzeba się urodzić. Solo podróże rozpoczęła od małych wyjazdów po kraju, dołączania do grup i innych podróżników. Twierdzi, że magia podróży w pojedynkę dzieje się tak na trekkingu przez Nepal, jak i przemierzając vanem pojezierze brodnickie. Solo Jolo to inicjatywa założona w 2020 roku, wzmacniająca kobiety w każdym wieku do samodzielnego działania, podróżowania i spędzania czasu. Chcemy sprawić, żeby kobiety czuły się pewniej w byciu solo, niezależnie od statusu osobistego czy majątkowego. Organizujemy wydarzenia, pokazy, dyskusje i warsztaty, dzielimy się historiami, motywujemy i inspirujemy. Znajdziecie nas na IG (@solo__jolo) oraz Facebooku (@solojolo2020).

 

Prelekcja "Moc radości"

Karin Lesiak „Podczas wystąpienia chciałabym pokazać wartość radości w życiu każdego człowieka, pokazać wpływ (u)śmiechu na zdrowie i to zarówno fizyczne, jak i psychiczne, pokazać również wpływ (u)śmiechu na relacje rodzinne i przyjacielskie. Zaproponuję metodę jogę śmiechu w teorii i praktyce. Zatem będzie to i wystąpienie i warsztat. Myślę, że wspólny śmiech sprawi, że Panie będą zmotywowane i radosne”.

Karin Lesiak - trenerka i nauczycielka jogi śmiechu od 2013 roku. Prowadzi warsztaty i sesje jogi śmiechu dla pracowników firm, grup młodzieży, dzieci, osób dorosłych oraz osób chorych przebywających w szpitalach. Występowała na wielu prestiżowych konferencjach m.in. TEDxŁazarski, TEDxWarsaw, Happiness at Work Summit i inne. (U)śmiech jest z nią prywatnie i zawodowo, optymistka z decyzji.

 

Spektakl muzyczno-kabaretowy CZAS DLA NAS w programie "DEBIUT"

Absolutna nowość na polskiej scenie kabaretowej ! Kobiece trio muzyczno – kabaretowe „Czas dla nas” już od pierwszych spektakli zjednało sobie serca publiczności. Inteligentny dowcip, dobra muzyka i dystans do świata to ok. 80 min. warte zainwestowania, nawet w dzisiejszych czasach. W jednym spektaklu usłyszymy przyjemne, nieoczywiste połączenie głosu operowego i jazzowego oraz sentymentalną nutę głosu radiowego, z akompaniamentem fortepianu.

Błyskotliwe, wokalne scenki przeplecione kabaretowymi tekstami o marzeniach, sukcesach, porażkach, pracy nad sobą i pokonywaniu własnych granic. Trzy wykształcone artystki po nieco spowolnionym zawodowo czasie, przeznaczonym na wychowanie dzieci, powracają na scenę aby w debiutanckiej obsadzie zaskoczyć widzów swoją ekspresją, talentem i kobiecą przyjaźnią. Koncert obfituje w znakomite teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Artura Andrusa i Filipa Jaślara oraz przeboje Giacomo Pucciniego, Fryderyka Chopina, Jerzego Wasowskiego, Seweryna Krajewskiego czy Michała Urbaniaka.

 

Agnieszka Kowaluk – głos operowy

Dorota Jarema – głos jazzowy

Aneta Jaślar – głos radiowy

Maciek Błaszczyk – instrumenty klawiszowe

Reżyseria Filip Jaślar - na co dzień I skrzypce Grupy MoCarta

 

POLECAJĄ : Artur Andrus / Grupa MoCarta /Kabaret Moralnego Niepokoju