Archiwum wydarzeń

"Ciało pedagogiczne" spektakl dyplomowy Stanisławski Studio

  • Spektakl
16/06/2024
  • Godzina: 19:00
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Młodzież, Dorośli
  • Cena: Bezpłatne wejściówki
Pobierz wejściówkę

Serdecznie zapraszamy na spektakl dyplomowy, kryminalny „Ciało pedagogiczne”, który obnaża mroczne sekrety za murami szkoły.

W świecie szanowanej szkoły prywatnej, mroczne tajemnice i grzechy nauczycieli tkwią głęboko schowane wśród korytarzy. Gdy zostaje odkryte martwe ciało jednego z nich, światło pada na ukryte mroki reszty kadry. Dyrektorka, prowadząc własne śledztwo, odkrywa, że każdy z nauczycieli ma coś do ukrycia-od romansów z uczniami, przez sekretne nałogi, aż po zaborcze obsesje. Zagłębiając się w zakamarki szkolnej społeczności, zostają odkryte tajemnie, a granica między tym, co moralne a niemoralne, zaczyna się zacierać.

 

"Ciało Pedagogiczne" to spektakl kryminalna, która skłania do refleksji nad naturą ludzkich relacji, tajemnicą i lojalnością. Stawia trudne pytania i zmusza do zastanowienia się, jak daleko ludzie są gotowi sięgnąć, aby chronić swoje sekrety.

 

Spektakl jest przeznaczony dla widzów powyżej 16 roku życia.

 

KIEDY? 15 lub 16 czerwca 2024, godz. 19:00

GDZIE? OKiS Zielonka, ul. Łukasińskiego 1/3

BILETY? Bezpłatne wejściówki (dostępne od 16 maja, godz. 12:00) na biletyna.pl (1 zł - opłata manipulacyjna) lub w kasie OKiS (0 zł)

 

Reżyseria: Jagoda Pyrz i Bartłomiej Gola
Scenariusz: Sylvia Wilczyńska
Kostiumy: Monika Pawlik
Elementy scenografii: Tomasz Kamiński
Montaż audio/ wizerunek Doriana: Maciej Łabaz
Występują: Agnieszka Hałka, Piotr Barański, Paulina Radzimirska, Julia Sokołowska, Malwina Dutkiewicz, Julia Michalska/ Ania Łada