Archiwum wydarzeń

Spektakl "A niech to Gęś kopnie" - występ dziecięcej sekcji teatralnej

  • Spektakl
4/06/2024
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Dzieci, Młodzież, Dorośli
  • Cena: Wstęp wolny

Zapraszamy na spektakl „A niech to Gęś kopnie” - Marty Guśniowskiej w wykonaniu dziecięcej sekcji teatralnej. Wydarzenie odbywa się w ramach TYGODNIA TALENTÓW OKiS.

Przezabawna i mądra bajka o poszukiwaniu sensu życia. Gęś straciła sens w życiu i stara się go znaleźć w tym, żeby dać się pożreć. Bo nikt jej nie lubi, bo chuda taka, bo jajek nie znosi… W tych poszukiwaniach pomaga jej nie kto inny jak Lis. Ma ją tylko zaprowadzić do Wilka na kolację. Mają jednak po drodze wiele przygód, w których uczestniczą ciekawe i charakterne zwierzęta leśne i wodne. Narrację całej historii prowadzi poszukujący sensacji Narrator. Do czego to doprowadzi? Zobaczcie sami!

 

Występują: 

Gęś: Amelia Grudzińska/ Zuzanna Stelmaszczyk
Lis: Emilia Korzycka / Łucja Tomczyk
Kura II, Zajączek II, Wydr, Wilk - Łucja Olejnik
Jajko, Zajączek III, Niedźwiedź - Stefan Włodarczyk
Kura I, Pani Zając - Michalina Gers
Kogut, Animator wiosła- Michał Bołbat
Narrator - Nadia Bołotowicz

 

Reżyseria - Magdalena Jaworska
Światła - Dariusz Baran
Choreografia - Łucja Olejnik

 

Pokaz podsumowuje pracę semestralną młodych aktorów, a także pozwoli na ich pierwsze doświadczenia sceniczne. Uczestnicy zajęć ćwiczą i przygotowują pokaz pod czujnym okiem aktorki Magdaleny Jaworskiej.

 

 

Wydarzenie obywa się w ramach TYGODNIA TALENTÓW OKIS

W tym tygodniu przypominamy o jednym z najważniejszych obszarów działań OKiSu - rozwijaniu pasji naszych mieszkańców, zwłaszcza młodych ludzi. Codziennie mamy przyjemność spotykać bardzo zdolną młodzież i dzieci, którzy z zaangażowaniem uczestniczą w wielu różnych zajęciach. Uchylamy nieco drzwi OKiSu, aby móc pochwalić się naszymi talentami i zaprezentować ich postępy większej publiczności. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Tygodniu Talentów!