Archiwum wydarzeń

"Tajemniczy ogród" - pokaz scen w wykonaniu młodzieżowej sekcji teatralnej

  • Spektakl
11/06/2024
  • Godzina: 19:00
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Dzieci, Młodzież, Dorośli
  • Cena: Wstęp wolny

Zapraszamy na pokaz scen utworu „Tajemniczy ogród” w wykonaniu młodzieżowej sekcji teatralnej. Wydarzenie odbywa się w ramach TYGODNIA TALENTÓW OKiS.

Adaptacja wzruszającej, pełnej ciepła opowieści o przyjaźni, która potrafi odmienić smutną rzeczywistość i przywrócić radość życia. Młodzi adepci sztuki aktorskiej wcielą się w korowód charakternych postaci: Mary Lennox, Collina, Dicka, Martę, a także ogrodnika Bena i pani Medlock. Warto przyjść popodziwiać ich żywiołowość i zaangażowanie, dać się wciągnąć w historię i dać porwać młodzieńczym emocjom i wyjść z poczuciem, że naprawdę zawsze warto próbować, jeśli nam na czymś zależy!

 

Występują:

Mary: Anna Zbucka / Antonina Sokolovska / Amelia Zarańska
Collin: Weronika Czapkowska
Dick: Gabriela Kaczmarczyk / Bartłomiej Pustuł
Marta: Magdalena Patoka / Antonika Sokolovska
Ben: Gabriela Kaczmarczyk
Pani Medlock: Amelia Zarańsk

 

Pokaz podsumowuje pracę semestralną młodych aktorów, a także pozwoli na ich pierwsze doświadczenia sceniczne. Uczestnicy zajęć ćwiczą i przygotowują pokaz pod czujnym okiem aktorki Magdaleny Jaworskiej.

 

 

Wydarzenie obywa się w ramach TYGODNIA TALENTÓW OKIS

W tym tygodniu przypominamy o jednym z najważniejszych obszarów działań OKiSu - rozwijaniu pasji naszych mieszkańców, zwłaszcza młodych ludzi. Codziennie mamy przyjemność spotykać bardzo zdolną młodzież i dzieci, którzy z zaangażowaniem uczestniczą w wielu różnych zajęciach. Uchylamy nieco drzwi OKiSu, aby móc pochwalić się naszymi talentami i zaprezentować ich postępy większej publiczności. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Tygodniu Talentów!