Archiwum wydarzeń

Wystawa twórczości - Tydzień Talentów

  • Wystawa
8/06/2024
  • Godzina: 16:00
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Dzieci, Młodzież, Dorośli
  • Cena: Wstęp wolny

Zapraszamy na wystawę twórczości uczestników sekcji malarstwa dla dzieci, malarstwa dla dorosłych, rysunku, ceramiki, stolarstwa, a także robotyki Lego We do. Wydarzenie odbywa się w ramach TYGODNIA TALENTÓW OKiS.

Nasza sekcje artystyczne z zakresu sztuk plastycznych i technicznych są pełne utalentowanych osób. Na wybrane zajęcia uczęszczają zarówno dorośli jak i dzieci. Pod okiem instruktorów-mistrzów pogłębiają swoje umiejętności, a z każdym kolejnym semestrem możemy zaprezentować wiele ich ciekawych i fantastycznych prac. Tym razem połączyliśmy kilka sekcji i na wystawie zaprezentujemy obrazy, rysunki, ceramikę wykonaną przez dzieci i dorosłych, wyroby z drewna, a także budowle z Lego!

To będzie bardzo inspirujące spotkanie, a korytarze OKiS zamienią się w prawdziwą galerię sztuki i techniki. Zapraszamy!

Kiedy? 8 czerwca, sobota, godz. 16:00

Gdzie? OKiS, ul. Łukasińskiego 1/3

 

Wstęp wolny.

 

Wydarzenie obywa się w ramach TYGODNIA TALENTÓW OKIS

W tym tygodniu przypominamy o jednym z najważniejszych obszarów działań OKiSu - rozwijaniu pasji naszych mieszkańców, zwłaszcza młodych ludzi. Codziennie mamy przyjemność spotykać bardzo zdolną młodzież i dzieci, którzy z zaangażowaniem uczestniczą w wielu różnych zajęciach. Uchylamy nieco drzwi OKiSu, aby móc pochwalić się naszymi talentami i zaprezentować ich postępy większej publiczności. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Tygodniu Talentów!