Archiwum wydarzeń

Olga Bończyk "Ktoś mnie pokochał..."

  • Koncert
14/02/2023
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Młodzież, Dorośli, Seniorzy
Kup bilet

Klimatyczny koncert walentynkowy z pięknymi kompozycjami i tekstami o miłości

Koncert "Ktoś mnie pokochał..." Olgi Bończyk przeniesie nas w świat piosenek o gorącym uczuciu jakie istnieje między dwojgiem ludzi. W repertuarze usłyszymy piosenki łączące pokolenia, bo przecież miłość istniała, istnieje i będzie istnieć... To utwory, które dowodzą, że siłą ich sukcesu jest piękna kompozycja opatrzona w doskonały tekst. W koncercie zabrzmią w zupełnie nowym spojrzeniu i nowych aranżacjach.

 

Oprócz wybitnej aktorki i wokalistki Olgi Bończyk na scenie zobaczymy jednego z najbardziej uznanych pianistów jazzowych, aranżera i kompozytora Piotra Wrombla - który czuwa nad muzyczną całością koncertu.

 

Wierzymy, że powrót do tych pięknych piosenek będzie dla Państwa - słuchaczy - czystą przyjemnością, a wieczór z piosenkami o miłości przyniesie dużo wspomnień, a może u niektórych przypieczętuje trwającą już miłość….

Bilety

Od dnia 26.01.2023, godz. 10.00 rozpoczynamy sprzedaż stacjonarną w kasie OKiS Zielonka, ul. Waleriana Łukasińskiego 1/3


Bilety: 10 zł/os. - po okazaniu Karty Mieszkańca Zielonki jedna osoba może zakupić maksymalnie 2 bilety / nie obowiązuje rezerwacja biletów.
Bilety: 60 zł/os. - pozostałe bilety oraz bilety w przypadku nie okazania Karty Mieszkańca Zielonki


Od dnia 28.01.2023 godz. 12.00 - sprzedaż online na serwisie biletyna.pl
Bilety: 60 zł/os.