Zajęcia

Grupa wokalna

  • Muzyka
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Dzieci, Młodzież
  • Cena: Bezpłatne

prowadzenie: Karol Bąk-Łupiński

termin: czwartek

godz.: 17:45-19:15

wiek: od 6 do 18 lat

cena: bezpłatne

O zajęciach

Warsztaty wokalne i umuzykalniające oparte są na pracy w zespole. Zajęcia skupiają się na ćwiczeniach emisji głosu, poczucia rytmu, elementów aktorstwa i interpretacji utworów. Są świetną okazją do poszerzenia wiedzy, a także praktykowania muzyki popularnej z gatunku pop, a nawet rock. 

Korzyści

To łatwa i przyjemna forma obcowania z muzyką dla każdego młodego człowieka. Starannie przygotowany repertuar, praca w grupie pozwoli czerpać wiele dobrych wartości, nie tylko muzycznych. Zajęcia są pierwszym krokiem do realizacji marzeń jako wokalisty i zmierzenia się z występami na prawdziwej scenie. Wiedzę i doświadczenia zdobyte w czasie ćwiczeń uczestnik będzie mógł wykorzystać na innych występach szkolnych, konkursach wokalnych, a nawet egzaminach muzycznych. 

Efekt

Podopieczni zajęć pod koniec semestru wystąpią na scenie OKiS-u w wyjątkowym widowisku muzycznym. Zobaczymy grupowe, a także solowe występy uczestników w znanych utworach gatunku pop-rock.

Instruktor

Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie oraz pedagogiki na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Uczestnik festiwali, konkursów oraz programów telewizyjnych m.in. Bitwa na głosy. Pracujący z wieloma artystami i zespołami, m.in. Piotrem Rubikiem. Czynnie angażuje się w pracę z dziećmi organizując koncerty oraz warsztaty.