Zajęcia

Grupa wokalna EloMelo

  • Muzyka
  • Lokalizacja: Łukasińskiego
  • Grupa wiekowa: Dzieci, Młodzież
Zapisz dziecko

prowadzenie: Agnieszka Zawadzka


termin: czwartek
godz.: 16:30-18:00
wiek: szkoła podstawowa, min. 8 lat

lokalizacja: ul. Łukasińskiego 1/3

 

cena: 80 zł / miesiąc (więcej informacji w cenniku zajęć stałych - zobacz poniżej)
UWAGA: Aby uzyskać zniżkę na Kartę Dużej Rodziny należy uiścić opłatę w kasie OKiS

 

Tworzymy nowy zespół wokalny! ZAPRASZAMY NA PRZESŁUCHANIA DO ZESPOŁU! Przyjdź do OKiS 14 września o 16:30. Przygotuj dwie piosenki (z własnym podkładem lub bez).

O zajęciach

Podczas zajęć będziemy poszerzać wiedzę na temat działania głosu, układu oddechowego, aparatu artykulacyjnego tak, aby śpiew był wygodny, bezpieczny i dawał mnóstwo frajdy śpiewającemu jak i słuchaczowi :). Czeka nas również wspaniała praca przy odkrywaniu interpretacji utworów. Repertuar złożony z tego, czego słuchacie na co dzień na Spotify czy YouTube, songi musicalowe, piosenki z bajek, standardy jazzowe, muzyka pop, funky, rock. Dobór utworów będzie naszym wspólnym wyborem, będziecie mieć wpływ na to co śpiewacie.

Nie zabraknie również miejsca na pokazanie Waszych umiejętności wokalnych, dlatego na pewno odbywać będą się, tak lubiane przez większość z Was, występy!

 

Korzyści

To łatwa i przyjemna forma obcowania z muzyką dla każdego młodego człowieka. Starannie przygotowany repertuar, praca w grupie pozwoli czerpać wiele dobrych wartości, nie tylko muzycznych. Zajęcia są pierwszym krokiem do realizacji marzeń jako wokalisty i zmierzenia się z występami na prawdziwej scenie. Wiedzę i doświadczenia zdobyte w czasie ćwiczeń uczestnik będzie mógł wykorzystać na innych występach szkolnych, konkursach wokalnych, a nawet egzaminach muzycznych.

 

Instruktorka

Absolwentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na specjalności Wokalistyka Jazzowa na oraz kierunku Edukacja Artystyczna na specjalności Animacja Kultury z elementami Arteterapii w Gdańskiej Akademii Muzycznej. Wokalne doświadczenie pedagogiczne zbiera od wielu lat w różnego rodzaju placówkach państwowych i prywatnych, jako instruktor wokalu m.in. w Broadway Musical School w Warszawie, wykładowca emisji głosu na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, na wydziale Pedagogiki.