Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Cze 24, 2022

Porozmawiajmy

Porozmawiajmy

 

Kto pyta nie błądzi. Wychodząc z tego założenia postanowiliśmy na przełomie czerwca i lipca, w różnych formach, pytać mieszkańców Zielonki o to, jak rozwijać działania OKiS. Wraz z nami swoje działania prowadzi również Miejska Biblioteka Publiczna. Chcielibyśmy poznać Państwa zdanie o tym, jak profilować nasze działania, aby u nas lub z nami można było zrobić rzeczywiście to, co jest Państwu potrzebne. Byście mieli szansę realizować tu swoje wymarzone aktywności, uczestniczyć w kursach, zajęciach, spotkaniach. 

WYPOWIEDZ SIĘ W SONDZIE ULICZNEJ

Niektórzy spotkają nas gdzieś na ulicach Zielonki. Mamy nadzieję namówić Was na krótką, 2-3 minutową rozmowę i zanotować wnioski z tej szybkiej sondy.

ZAPISZ SWOJE MYŚLI NA SŁUPACH

W tym samym czasie każdy, kto będzie chciał, będzie mógł zabrać głos pozostawiając komentarz na słupach „okrąglakach”, specjalnie przygotowanych w tym celu w kilku lokalizacjach.

PODRĄŻ TEMAT W CZASIE WARSZTATÓW

Ale najważniejsze, ponieważ najbardziej efektywne, będą warsztatowe spotkania, w których każdy może wziąć udział. W imieniu własnym i Miejskiej Biblioteki Publicznej w czwartek 30 czerwca zapraszamy do OKiS (ul. Łukasińskiego 1/3, wejście róg z ul. Słowackiego) na spotkanie otwarte dla wszystkich. Natomiast w środę 6 lipca o 14:00 w Parku Dębinki  (przy górce) spotkamy się z młodzieżą (około 15-25 lat) a w siedzibie OKiS o 18:00 z osobami w wieku ok. 25-55 lat.

 

Zachęcamy, odpowiedz na nasze zaproszenie, porozmawiajmy konstruktywnie, pomarzmy. Może uda nam się spełnić kilka takich marzeń! A na pewno spróbujemy.

Zespół OKiS

 

 

Skip to content