Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Kalendarz

Cze
1
sob
Warsztaty z karykaturą
Cze 1@09:45 – 11:15

Dzieci od lat 8 oraz młodzież zapraszamy na spotkanie z rysownikiem, karykaturzystą, malarzem i autorem komiksów  w jednej osobie – Szymonem Telukiem. Poprowadzi on dla was warsztaty karykatury. Podczas warsztatów gość ujawni tajemnice tego gatunku sztuki, opowie o tym, jak to komiks i film animowany powstały inspirując się karykaturami oraz pokaże jak krok po kroku stworzyć karykaturę, biorąc na warsztat odważnego uczestnika. Potem uczestnicy sami spróbują swoich sił jako karykaturzyści.
Startujemy o 10:00 w OKiS.

WSTĘP WOLNY.

GRA MIEJSKA. Zgłoś drużynę!
Cze 1@11:30 – 15:30

Zapraszamy rodzinne drużyny do udziału w drugiej edycji Gry Miejskiej „Pocztówki Zielonki jakiej już nie ma”. Gra dostarczy wam mnóstwo przygód, zagadek i ciekawostek o naszym mieście. Warto zarezerwować sobie 2 godzinki by przejść przez Zielonkę uczestnicząc w tajnej misji ze specjalnie przygotowanym, wypełnionym łamigłówkami przewodnikiem w ręku. W grze mogą wziąć udział drużyny 2-6 osobowe z przynajmniej jedną osobą dorosłą w składzie. Szczegóły precyzuje regulamin – należy się z nim zapoznać.

Start 1 czerwca o 11:30 przy wejściu do OKiS od strony ul. Słowackiego. Rejestracja drużyn od godziny 11:00. Zapisy drużyn już się rozpoczęły – wyślij zgłoszenie aby zarezerwować sobie miejsce.

Gra powstała podczas pracy OKiS z wolontariuszami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zielonce nad projektem „UTW dla społeczności”.

REGULAMIN GRY

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE DRUŻYNY

Tak było podczas pierwszej edycji gry:

Cze
9
nie
Strażacki Dzień Dziecka
Cze 9@13:30 – 21:00

Ochotnicza Straż Pożarna w Zielonce serdecznie zaprasza w niedzielę 9 czerwca w godz. 13.00-21.00 do parku Dębinki na Strażacki Dzień Dziecka, organizowany z okazji 90-lecia OSP w Zielonce. 

 

 

 

Cze
16
nie
Mistrzostwa Polski amatorów w badmintonie
Cze 16@10:00 – 15:00
Audycja muzyczna
Cze 16@11:00 – 12:30
Audycja muzyczna

Zapraszamy serdecznie uczniów naszych sekcji muzycznych, rodziców i wszystkich zainteresowanych na doroczną Audycję Muzyczną podsumowującą rok nauki gry na instrumentach oraz śpiewu. Na scenie OKiS wystąpią uczestnicy zajęć by zaprezentować próbkę tego, czego nauczyli się w mijającym roku szkolnym.

Audycja odbędzie się w niedzielę 16 czerwca o godzinie 11:00 w Sali widowiskowej OKiS.

Cze
30
nie
KINO LETNIE: „Jumanji”
Cze 30@21:30 – 23:30

W niedzielę 30 czerwca po raz drugi spotkamy się na plenerowym KINIE LETNIM w Zielonce. Tym razem seans obejrzymy w Parku Dębinki. Będzie to film „Jumanji” , start o 21.30. Popcorn ponownie gratis. Zapraszamy.

Od poniedziałku do środy mieszkańcy miasta na Facebook-u głosują na tytuł kolejnego filmu, który zobaczymy. Aby wziąć udział w głosowaniu śledź nasz Fanpage facebook.com/okis.zielonka.

W sumie odbędzie się 8 pokazów w kolejne niedziele do 11 sierpnia.

Do zobaczenia!

 

 

 

Lip
7
nie
Kino letnie – pokaz 3
Lip 7@21:30 – 23:30

W niedzielę 7 lipca po raz trzeci spotkamy się na plenerowym KINIE LETNIM w Zielonce. 

Od poniedziałku do środy mieszkańcy miasta na Facebook-u głosują na tytuł kolejnego filmu, który zobaczymy. Aby wziąć udział w głosowaniu śledź nasz Fanpage facebook.com/okis.zielonka.

W sumie odbędzie się 8 pokazów w kolejne niedziele do 11 sierpnia.

Do zobaczenia!

 

 

Sie
11
nie
Kino Letnie „Hotel Transylwania”
Sie 11@20:30 – 22:00

Na darmowy popcorn podczas seansu Kina Letniego zaprasza Cubana Ristorante z Zielonki. Dziękujemy.  https://www.facebook.com/CubanaRistorante/

Sie
18
nie
Kino Letnie „Bohemian Rapsody” i koncert „Garden Party”
Sie 18@19:00 – 23:00