Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Kalendarz

Filtruj: Categories
 • Wydarzenia dla dorosłych
 • Wydarzenia dla dzieci
 • Wydarzenia dla młodzieży
 • Wydarzenia gościnne

Agenda

 1. Lut
  4
  nie

  1. Teatr dla dzieci
   16:00 – 17:00

   Zapraszamy najmłodszych widzów na teatrzyk w lutym. W niedzielę 4 lutego zobaczymy spektakl pt. „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce”. To historia Matyldy i Beniamina, którzy odbywają podróż do świata baśni i czarów. W królestwo magii zamienia się stary domowy strych. Mali nowo mianowani czarodzieje udają się na Łysą Górę, by odnaleźć Skarb przechowywany przez złą i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu, by wraz z nim stawić czoła swoim lękom.

   Przedstawienie zwraca uwagę na wartości płynące z czytania książek. Dzięki podróży w głąb poznawanych historii dzieci pobudzają wyobraźnię, rozwijając tym samym swoją kreatywność.

   Przedstawienie interaktywne, w wykonaniu zawodowych aktorów, z piosenkami na żywo.

   4 lutego godz. 16:00.

   Bilet rodzinny 15 zł.

   teatrzykluty

    

   +
   16:00
   Teatr dla dzieci
 2. Maj
  13
  nie

  1. II Festiwal Pieśni Legionowej
   17:00 – 18:00

   W dniach 11-13 maja 2018 r. w Zielonce odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowej. Jest to konkurs wokalny przeznaczony dla solistów: śpiewaków, piosenkarzy i wokalistów powyżej 16. lat, amatorów i profesjonalistów. Finałem Festiwalu jest otwarty koncert laureatów.

   Pomysłodawcami OFPL są Robert Kanigowski i Wojciech Bardowski. Organizatorami tegorocznej edycji są: Starosta Wołomiński Kazimierz Rakowski, Burmistrz Miasta Zielonka Grzegorz Dudzik, Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan, Prezes Zarządu Krajowego Związku Piłsudczyków RP Stanisław Władysław Śliwa Generał Związku.

   Wydarzenie wspierają instytucje samorządowe, instytucje kultury, stowarzyszenia i firmy prywatne. Dla laureatów przewidziano wysokie nagrody finansowe: Grand Prix 5000 zł, II miejsce 3000 zł, III miejsce 2000 zł, 2 wyróżnienia po 1 000 zł oraz nagroda publiczności 1000 zł. Informacje: www.ofpl.pl.

   plakat_ofpl_a3-1

   +
   17:00
   II Festiwal Pieśni Legionowej